img description

medyum-feridun

  • RUHUNUN İÇİNDE, GÖRÜNMEYENİ GÖRENİM...
  • readings : 61
  • evaluation :
    ( 5.0 )
reading type :  

 

SESSİZLİĞİNDE BEKLETTİĞİN, ÇIĞLIKLARNDA SAKLADIĞIN HER ŞEYİ GÖRECEĞİM. GELECEĞİNİ SANA ANLATACAK, SENİ ŞAŞIRTACAĞIM. SOYUMDAN GELEN BİR YETENEK, BANA UZANAN ELLERLE BEZENDİM. SANA ELİMİ UZATACAĞIM, UTARSAN KAZANACAKSIN.. ÖZELLİKLE AŞK HAYATI VE KARİYER KONUSUNDAKİ ÖNGÖRÜLERDE UZMAN OLDUĞUMU İDDİA EDİYORUM. EN GÜZEL DİLEKLERİM SENİNLE...

coffee reading

price : 400 USD

Tarot

price : 400 USD

Katina

price : 400 USD

horoscope

price : 400 USD

Palmistry

price : 400 USD

Feridun mukemmelsin. Dedigin durum gerceklesti

Tarih : 15/11/2021

kesinlikle bu kişiye baktırdıktan sonra diğer sitelerdeki yorumculara bakış açım değişti bence tamamen zaman kaybı. eğer bakım yaptıracaksanız kaliteyi ön planda tutun derim. yine bu sitede bir profilin beni yanıltmamasının mutluluğu içindeyim. sana çok teşekkür ederim, sürekli geleceğim.

Tarih : 17/12/2020

DİKKAT ETTİM GENELDE MEDYUMLA BAŞLAYAN İSİMLER ÇOK DAHA UZUN BAKIYORLAR. MEDYUM FERİDUN BU İŞİN EHLİ OLMUŞ KESİNLİKLE ŞİDDETLE TAVSİYE EDİYORUM . KENDİSİNE BİR ARKADAŞIMI YÖNLENDİRDİM DÜN VE O DA İNANILMAZ MEMNUN KALDI. HAYATIMLA İLGİLİ ÖNEMLİ DETAYLARI BİLMESİ VE YÖN GÖSTERMESİ MUHTEŞEM. YOLUN AÇIK OLSUN.

Tarih : 17/12/2020

Benim gibi fal tutkunu olan varsa mutlaka denemeli çünkü yeni diye temkinli yaklaşmama rağmen beni mahcup etmedi, mükemmel bir yorum aldım. tam bir medyum, öngörüleri gelişmiş, ne söylediğini bilen biri.

Tarih : 17/12/2020